KONST / Litografier / Färglitografi 13693404
nr 1369 3404
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 63/140. Motivet: 47x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:05:16
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd